**** Hotel Dolce Villa ubytování Praha 6-Nebušice

Hotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa V klidném prostředí chráněného přírodního parku Šárka, v rezidenční části Prahy 6 Nebušice a nedaleko Mezinárodní školy, se nachází nově vybudovaný hotel Beránek Praha. Jeho výhodná poloha zajišťuje výbornou dostupnost k nejvýznamnějším památkám Prahy. Vzdálenost od historického centra je 7 km, od Pražského hradu 5 km a od Mezinárodního letiště Praha 4,5 km.

Praha hotel Beránek ubytování : Hotel nabízí 21 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmá, včetně jednoho bezbariérového. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny, s kompletním příslušenstvím, telefonem s přímou provolbou, TV/SAT, Wi-Fi přípojkou na internet, trezorem a minibarem. Vybrat si můžete pokoj kuřácký nebo nekuřácký.

Hotel Beránek Praha : Restaurace se zkušenými kuchaři připravuje speciality české a mezinárodní kuchyně. Snídaně formou švédských stolů jsou součástí ceny pokoje. Příjemně posedíte v restauraci s barem, v saloncích nebo v pivnici s kapacitou pro 50 hostů a ve vinárně. Vedle pivnice je čtyřdráhový bowling. Restaurace je hostům k dispozici od 11:30 do 23:00 hod. Pivnice a vinárna od 11:30 do 23:30 hod. Bowling od 12:00 do 23:00 hod. V letních měsících je pro hosty připraveno kouzelné posezení na venkovní terase s výhledem na lesopark  Šárka.

Beránek hotel v Praze služby a relaxace : Pro osobní automobily hotelových hostů je k dispozici podzemní garáž v areálu hotelu. Fitness Club Olymp nabízí klimatizované prostředí a příjemnou obsluhu fit baru, pro děti dětský koutek. Čtyřdráhový bowling nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Naproti hotelu můžete využít 4 tenisové kurty s antukovým povrchem. 2,5 km od hotelu na Vás čeká jezdecká stáj Preláta. Jezdecký výcvik je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce. K dispozici je venkovní písková jízdárna se skokovým materiálem. Výuka jízdy na koni je kombinována s vyjížďkami do terénu.

Hotel ubytování v Praze Beránek konference : Možnost pronájmu Zimní zahrady (30 míst), vinárny, restaurace a malého salonku (15 míst) nebo salonků Západní křídlo a Východní křídlo pro pořádání konferencí, prezentací, seminářů atd. V saloncích a hotelové recepci je možné využít vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Hotel odpovídá pouze za funkčnost vlastního technického vybavení - dataprojektor, plátno, flipchart, přehrávač DVD a VHS - projekční technika, ozvučení. Možnost občerstvení formou Coffee break.
Hotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - disponuje restauracíHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - disponuje vinárnouHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - je k dispozici letní terasaHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - tenis -poblíž hoteluHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 6-Nebušice Dolce Villa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou